Veranda inrichten | Geldersche Houtbouw

Veranda inrichten

Veranda inrichten: tips voor vormgeving & decoratie

Bij Geldersche Houwbouw doet u veranda inspiratie op in de showroom.

Heeft u altijd al gedroomd van een prachtige veranda? Of heeft u er al een en bent u op zoek naar tips om deze te decoreren en aan te kleden? Dan bent u hier aan het goede adres. We gaan eerst kort in op het bouwen en vormgeven van een veranda. Heeft u er al een en wilt u meteen door naar de veranda inrichting? Dan kan ook! Lees over veranda decoratie, laat u inspireren en kleed uw eigen veranda aan zoals u dat wilt.

Inrichting veranda: het bouwproces

Inrichting veranda: het bouwproces

Indien u nog geen veranda heeft dan raden we bij Geldersche Houtbouw aan om vooraf al na te denken over de inrichting van uw nieuwe bouwwerk. Zo kunt u alvast nadenken over wat u mooi vindt en daar het design op afstemmen. We nodigen u van harte uit in onze showroom, waar u voorbeelden ontdekt en inspiratie kunt opdoen. Wilt u overgaan op het ontwerp? Ons enthousiaste team staat voor u klaar en maakt graag een 3D-ontwerp. We finetunen totdat u 100% tevreden bent, en dan gaan we over tot de realisatie. Heeft u vragen of wilt u een afspraak plannen? Neem dan contact met ons op.

Ontwerp en aankleding veranda: foto’s

Hieronder delen we graag een aantal foto’s van onze projecten, zodat u een beter beeld krijgt bij de mogelijkheden van de veranda. Daarna gaan we over tot de leukste ideeën voor het zelf inrichten en decoreren van uw veranda!

Veranda inrichten landelijk of modern

Veranda inrichten landelijk of modern

Een eerste keuze die vaak gemaakt wordt bij het inrichten van de veranda, is de stijl. Gaat uw voorkeur uit naar een landelijke veranda, of mag het van u zo strak mogelijk? We adviseren om rekening te houden met de looks van uw woning, zodat uw huis en veranda naadloos op elkaar aansluiten. Dat zorgt voor een gebalanceerd geheel.

Hoe veranda aankleden?

Hoe veranda aankleden?

Vaak gebruikt u uw veranda om heerlijk te relaxen. Een ruimte waar u kunt genieten van de natuur en u terug kunt trekken met een lekker drankje. En hoewel u uitzicht heeft op uw eigen tuin, is het ook leuk om aandacht te besteden aan de inrichting van de veranda. U kunt uw veranda aankleding op oneindig veel manieren invullen. Aan ons om u tips te geven, zodat u zelf kunt beslissen wat wel en niet bij u past. Daar gaan we!

1. Veranda tegels of opvallende mat

1. Veranda tegels of opvallende mat

Normaliter laat u de veranda tegels direct aanleggen tijdens de bouw, maar indien u dat niet heeft gedaan of toe bent aan iets anders dan is dat vaak geen enkel probleem. Zo kunt u bijvoorbeeld kiezen voor de houtlook. Ook mozaïektegels zijn tegenwoordig erg gewild. Of leg uw huidige tuintegels door. Geen zin in een grote renovatie, maar wel een totaal andere stijl creëren? Dan is een buitenmat (vochtbestendig) de perfecte oplossing!

2. Loungebanken en tafels

2. Loungebanken en tafels

Geniet u graag met het hele gezin van een barbecue en heeft u een grote eettafel nodig? Of bent u meer van het gezellig borrelen op een gigantische loungebank? Bij dit laatste is het bijvoorbeeld leuk om een vuurtafel of ander gezellig kacheltje toe te voegen. Probeer de meubelen af te stemmen op de gewenste stijl en functionaliteiten.

Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten veranda aan

Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten veranda!

Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte veranda een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten veranda aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

Stap 1 van 2

Afmetingen
Sleep bestanden hierheen of
Max. bestandsgrootte: 64 MB.
  3. Warme verlichting

  3. Warme verlichting

  Zit u graag tijdens de schemering of avond onder uw veranda? Verlichting kan uw veranda maken of breken. Hier mag u dus gerust wat extra aandacht aan besteden. Zo kunt u de boel al opleuken met een lichtsnoer, zoals met kleine lampionnen. Ook een staande lamp doet het goed onder een veranda. Warme ondertonen zorgen voor extra sfeer.

  4. Veranda gordijnen

  4. Veranda gordijnen

  Het plaatsen van gordijnen in uw veranda klinkt misschien niet logisch, maar kan het zeker wel zijn. En dat gaat niet alleen om het esthetische aspect. Het is immers heerlijk als het zonnetje eronder schijnt, maar soms zorgt dat voor irritatie. Een veranda rolgordijn of gordijnen aan rails bieden een uitstekende oplossing voor het lage zonnetje.

  5. Veranda decoratie en accessoires

  5. Veranda decoratie en accessoires

  Mooie veranda aankleding zit hem ook zeker in de details. Kies voor decoratie die écht bij u past. Bent u bijvoorbeeld gek op de Ibiza stijl, dan gaat u voor dromenvangers en veel kussens. Houdt u van schilderijen, hang dan zeker een eyecatcher op. Of wie weet wilt u het groen van uw tuin doortrekken met planten? Laat uw creativiteit de vrije loop en ga heerlijk aan de slag met de veranda inrichting, net zolang totdat u helemaal tevreden bent.

  Veranda ontwerpen en bouwen? Geldersche Houtbouw!

  Veranda ontwerpen en bouwen? Geldersche Houtbouw!

  Vindt u het heerlijk om uw veranda te decoreren, maar laat u het bouwen liever aan een professional over? Wij geven u geen ongelijk! Geldersche Houtbouw staat voor u klaar om uw veranda op maat tot in de kleinste details af te stemmen op uw smaak. Meer weten, een showroombezoek plannen of een vrijblijvende offerte aanvragen? Neem dan gerust contact met ons op. Ons enthousiaste team staat klaar om al uw veranda vragen te beantwoorden.

  Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten veranda aan

  Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten veranda!

  Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte veranda een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten veranda aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

  Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

  Stap 1 van 2

  Afmetingen
  Sleep bestanden hierheen of
  Max. bestandsgrootte: 64 MB.

   Geeft ruimte. Voor elkaar. Om te genieten.

   Realistische visuals
   Realistische visuals
   Het eindresultaat is tekenend voor u.
   3000+ gebouwen
   3000+ gebouwen
   Deze ervaring telt door in ieder project.
   Hoge bouwsnelheid
   Hoge bouwsnelheid
   Moderne, gecontroleerde productie.
   Hoge waardering
   Hoge waardering
   Een 9+ door meer dan 900 klanten.