Tuinkamer inspiratie: de leukste ideeën en tips! | Geldersche Houtbouw

Tuinkamer inspiratie: de leukste ideeën en tips!

Laat u inspireren door de tuinkamer mogelijkheden van Geldersche Houtbouw.

Wilt u een tuinkamer laten bouwen en bent u eerst benieuwd naar een dosis inspiratie? Dan zit u goed bij Geldersche Houtbouw! Door jarenlange ervaring met een diversiteit aan tuinkamer projecten, weten we wat esthetisch en praktisch is. Laat u inspireren, ontdek tuinkamer foto’s of neem direct contact met ons op voor een tuinkamer op maat.

Tuinkamer inspiratie in de showroom!

Tuinkamer inspiratie in de showroom!

Beelden zeggen meer dan woorden, en échte tuinkamers zeggen meer dan foto’s van tuinkamers. Wilt u die échte look en feel ontdekken? Kom dan naar onze tuinkamer showroom in Kootwijkerbroek! U ontdekt de mooiste voorbeelden, om te zien wat bij u past. Vanuit een basisidee ontwerpen we uw tuinkamer volledig naar smaak. Ook ontvangt u een indicatief kostenplaatje. Allemaal vrijblijvend.

Tuinkamer foto’s: onze projecten

Wilt u toch alvast beelden bekijken? Ontdek dan zeker onze tuinkamer foto’s. Dit zijn foto’s van projecten die we in het verleden hebben gedaan. Ze geven een goed overzicht van wat allemaal mogelijk is. Eigenlijk is vrijwel alles mogelijk met een tuinkamer op maat! Laat u dus inspireren en laat ons weten wat u mooi vindt.

Leuke tuinkamer ideeën

Leuke tuinkamer ideeën

U heeft misschien leuke ideeën gezien, maar hoe zet u dit over in een concreet idee? Uw tuinkamer ontwerpen doet u samen met de experts van Geldersche Houtbouw. In de showroom starten we met een basisontwerp, dat we vervolgens tot in de kleinste details finetunen op basis van uw wensen. Hieronder gaan we nog wat dieper in op de opties van het ontwerp. Laat u inspireren door de tuinkamer ideeën en tips!

Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten tuinkamer aan

Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten tuinkamer!

Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte tuinkamer een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten tuinkamer aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

Stap 1 van 2

Afmetingen
Sleep bestanden hierheen of
Max. bestandsgrootte: 64 MB.
  Functie(s) van de tuinkamer

  Functie(s) van de tuinkamer

  Weet u al wat u precies met uw tuinkamer wilt doen? De een wil deze gebruiken om te loungen, de ander om een hobby uit te oefenen of om te klussen. U kunt er zelfs een kantoor in plaatsen om deze als werkplek te gebruiken. Ook kunnen we de tuinkamer in extra opbergruimte voorzien. En we kunnen er een extra garage aan vast maken.

  Indeling en afmetingen tuinkamer

  Indeling en afmetingen tuinkamer

  Als u de functie(s) bepaald heeft dan kunt u ook gaan nadenken over de inrichting. Waar komt welk gedeelte? Gaat u voor een rechthoek? Overweeg ook zeker een L-vorm en U-vorm voor een speels effect. Er zijn wat ons betreft geen grenzen!

  Dak van uw tuinkamer

  Dak van uw tuinkamer

  Het dak kan zowel met puntdak als met plat dak afgewerkt worden. Bij het puntdak kiest u bijvoorbeeld voor dakpannen die dezelfde uitstraling hebben als de pannen op uw woning. Voor een ruimtelijk effect bouwt u geen plafond in zodat u uitzicht heeft op de nok.

  Materiaal en buitenkant van de tuinkamer

  Materiaal en buitenkant van de tuinkamer

  Hout als materiaal voor een tuinkamer is een absolute aanrader. Bijvoorbeeld liggend in horizontale lijnen voor de blokhut stijl (Zweeds rabat). Het benadrukt het natuurlijke karakter van de omgeving en biedt ook steeds weer dat ‘vakantiegevoel’ in eigen tuin.

  Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten tuinkamer aan

  Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten tuinkamer!

  Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte tuinkamer een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten tuinkamer aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

  Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

  Stap 1 van 2

  Afmetingen
  Sleep bestanden hierheen of
  Max. bestandsgrootte: 64 MB.
   Kleuren in uw tuinkamer

   Kleuren in uw tuinkamer

   U kunt de buitenkant van uw tuinkamer ook af laten werken in iedere gewenste RAL-kleur, voor een klassieke dan wel moderne uitstraling. De keuze is aan u! En wat dacht u van een fel kleurtje aan de binnenkant? Laat uw ruimte knallen.

   Schuifpui voor extra lichtinval

   Schuifpui voor extra lichtinval

   Een schuifpui is toch eigenlijk wel echt een aanrader voor uw tuinkamer. Hiermee geniet u in ieder seizoen van een comfortabele plek met het juiste klimaat. En u heeft altijd uitzicht op uw eigen tuin. Die groene omgeving doet goed en vermindert gevoelens van stress.

   Overige verlichting in tuinkamer

   Overige verlichting in tuinkamer

   Niet alleen natuurlijke lichtinval is van belang, maar ook lichtbronnen. U kunt bijvoorbeeld kiezen voor dimbare ledlampen, die zowel warm als fel licht kunnen afwisselen. Ga voor slimme verlichting, zodat u vanaf een afstand het licht aan en uit kunt zetten. Dat is handig als u een stukje door het donker moet lopen, of als u soms twijfelt of het licht uitstaat.

   Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten tuinkamer aan

   Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten tuinkamer!

   Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte tuinkamer een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten tuinkamer aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

   Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

   Stap 1 van 2

   Afmetingen
   Sleep bestanden hierheen of
   Max. bestandsgrootte: 64 MB.
    Werk af met prachtige accessoires

    Werk af met prachtige accessoires

    Die toffe souvenirs van vakantie, of die prachtige schilderijen die u nog ergens op zolder heeft liggen? Denk na over hoe u uw tuinkamer op een originele manier kunt decoreren. Dat geeft het net dat beetje extra, de perfecte finishing touch.

    Luxe extra’s in uw tuinkamer

    Luxe extra’s in uw tuinkamer

    Gun uzelf zoveel luxe als u zelf wilt! Wat dacht u ervan om uw tuinkamer van een jacuzzi en sauna te voorzien? U kunt uw tuinkamer tevens af laten werken met zonnepanelen, zodat u zelf de energie voor uw installaties op kunt wekken.

    Laat uw tuinkamer ideeën tot leven komen met Geldersche Houtbouw!

    Laat uw tuinkamer ideeën tot leven komen met Geldersche Houtbouw!

    Bent u enthousiast over het bouwen en inrichten van uw gloednieuwe tuinkamer? Dan bent u bij Geldersche Houtbouw aan het juiste adres. Plan een bezoek aan onze showroom en ervaar de pracht en praal van diverse tuinkamers. We gaan graag met u aan tafel zitten om uw wensen uit te werken tot een haalbaar 3D-ontwerp. Neem contact met ons op voor meer informatie, vraag vooraf een vrijblijvende offerte aan of plan uw showroom afspraak.

    Geeft ruimte. Voor elkaar. Om te genieten.

    Realistische visuals
    Realistische visuals
    Het eindresultaat is tekenend voor u.
    3000+ gebouwen
    3000+ gebouwen
    Deze ervaring telt door in ieder project.
    Hoge bouwsnelheid
    Hoge bouwsnelheid
    Moderne, gecontroleerde productie.
    Hoge waardering
    Hoge waardering
    Een 9+ door meer dan 900 klanten.