Tuinhuis ideeën | Geldersche Houtbouw

Tuinhuis ideeën

Tuinhuis ideeën: de leukste inspiratie & foto’s!

Laat u inspireren door de tuinhuis mogelijkheden van Geldersche Houwbouw.

Wilt u een tuinhuis bouwen in de tuin? Bijvoorbeeld omdat u dit prachtig vindt, of omdat u deze voor praktische doeleinden wilt gebruiken? Laat u inspireren door Geldersche Houtbouw. Door de jaren heen hebben wij een scala aan prachtige tuinhuizen mogen realiseren. Wij weten wat mooi is en wat wel en niet werkt. Bovendien kunnen wij uw wensen perfecte vertalen naar een uitvoerbaar design. Laat u inspireren door onze tuinhuis ideeën, met tips en foto’s. Of neem direct contact met ons op en plan een showroombezoek.

Tuinhuis inspiratie in de showroom!

Tuinhuis inspiratie in de showroom!

Wij kunnen uren enthousiast vertellen over de mogelijkheden van een tuinhuis, maar hoe leuk is het om het met eigen ogen te zien? Bekijk hieronder foto’s, of nog beter, kom naar onze showroom in Kootwijkerbroek! De koffie staat klaar en we laten u graag een aantal voorbeelden zien van wat mogelijk is. Een bezoek is vrijblijvend en wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden. Ook kunnen we u een vrijblijvende kostenindicatie geven op basis van uw wensen. Enthousiast? Breng een bezoek aan onze tuinhuis showroom!

Tuinhuis foto’s: onze projecten

Voordat we overgaan op de tuinhuis tips en tuinhuis inspiratie, delen we graag een aantal foto’s van tuinhuis projecten met u. Een beeld zegt immers meer dan duizend woorden. Neemt u eens een kijkje om te zien wat u aanspreekt. En weet dat bij Geldersche Houtbouw zowat alles mogelijk is. Wij werken volledig op maat!

Tuinhuis ontwerpen: hoe doe ik dat?

Tuinhuis ontwerpen: hoe doe ik dat?

Het is handig als u voor het ontwerp van uw tuinhuis al een beetje een idee heeft van wat u graag zou willen. Juist daarvoor komen bovenstaande tuinhuis foto’s en een bezoek aan de showroom goed van pas. We kunnen bij Geldersche Houtbouw bijvoorbeeld werken vanuit een basisidee, dat we vervolgens helemaal finetunen op basis van uw wensen. Er is zoveel mogelijk, dat we snappen dat het lastig is! Hieronder delen we daarom graag nog aanvullende tuinhuis ideeën en tips, waardoor u zich kunt laten inspireren.

Uw eigen tuinhuis idee: bepaal de functie

Uw eigen tuinhuis idee: bepaal de functie

Voordat u bedenkt hoe uw tuinhuis er esthetisch gezien uit komt te zien, is het slim om na te denken over de functie. Waarvoor wilt u het tuinhuis precies gebruiken? Het is namelijk handig om hier rekening mee te houden in het ontwerp. Hieronder een aantal functies waar u uw prachtige tuinhuis voor kunt gebruiken. We benadrukken dit graag, omdat u ook combinaties kunt kiezen (waar u zelf misschien niet aan had gedacht).

 • Loungeruimte of eetruimte: wanneer u graag comfortabel in uw tuin vertoeft in ieder seizoen, kunt u uw nieuwe tuinhuis goed als loungeruimte gebruiken. Plaats optioneel buiten een barbecue en gebruik het tuinhuisje ook als eetruimte.
 • Opbergruimte van fietsen en gereedschap: Het is handig om fietsen en gereedschappen op te bergen in uw tuinhuis. Wilt u dit graag afscheiden van het loungegedeelte, dan is dit zeker mogelijk, bijvoorbeeld met een tussenwand.
 • Hobbyruimte of werkruimte: u kunt uw tuinhuis ook deels gebruiken als tuinkantoor of hobbyruimte. Van werken op uw laptop tot het leggen van een grote puzzel, schilderen, meubelen timmeren, muziek maken, et cetera. U kunt hierbij kiezen voor één grote ruimte, maar u kunt dit ook zeker afscheiden middels een deur.

Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten tuinhuis aan

Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten tuinhuis!

Wij begrijpen dat het kiezen van het perfecte tuinhuis een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw tuinhuis aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

Stap 1 van 2

Afmetingen
Sleep bestanden hierheen of
Max. bestandsgrootte: 64 MB.
  Laat u inspireren door onze tuinhuis ideeën

  Laat u inspireren door onze tuinhuis ideeën

  U weet de functie van uw nieuwe tuinhuis, en u weet waar deze moet staan. Nu komt het gedeelte dat veel mensen erg leuk vinden, de gedetailleerde vormgeving! Zo kunt u tot in de kleinste puntjes nadenken over de looks. Hieronder tuinhuis ontwerpen tips!

  Afwerking van dak

  Afwerking van dak

  Kiest u voor een plat dak, een rieten dak, of een tuinhuis met dakpannen die vergelijkbaar zijn met de pannen op uw woning? Iets om over na te denken, want het kan allemaal. Gaat u voor een model met puntdak, dan kunt u van binnen kiezen of u een extra opbergzolder laat bouwen, of dat u voor een open nok gaat.

  Materiaal van het tuinhuis

  Materiaal van het tuinhuis

  Hout is een logische keuze voor een tuinhuis, maar ook in deze categorie is er genoeg keuze! Wie weet bent u gek op robuust eikenhout, of kiest u liever voor thermisch gemodificeerd vurenhout. Wij adviseren u graag en laten u de verschillende houtsoorten zien. Bovendien zorgen we voor (bewerkt) hout dat goed bestand is tegen houtrot en schimmels. 

  Tuinhuis tip: Een tuinhuis is nóg mooier en functioneler als deze afgewerkt wordt met een grote, glazen schuifpui. Dat maakt het bouwwerk comfortabel in ieder seizoen.

  Manier van hout verwerken

  Manier van hout verwerken

  We kunnen uw houten tuinhuis schilderen in uw favoriete kleur. Van zwart tot wit, maar net zo goed kozijnen in een felle kleur, het is aan u. Of wat dacht u van houtlegging in een patroon? De blokhut stijl (Zweeds rabat), waarbij de planken horizontaal over elkaar vallen, is echt supergaaf om te zien. Het is een tuinhuis idee dat vrijwel altijd in de smaak valt.

  Tuinhuis ontwerpen en bouwen? Geldersche Houtbouw!

  Tuinhuis ontwerpen en bouwen? Geldersche Houtbouw!

  Natuurlijk zijn er nog veel meer tuinhuis ideeën. Laat uw creativiteit de vrije loop en weet dat er bij ons geen grenzen zijn. Wij denken graag met u mee. En twijfelt u over wat mooi is? Geen zorgen, want we maken altijd vooraf een 3D-ontwerp voordat we aan de slag gaan. Zo kunnen we tot in de kleinste details finetunen, net zolang totdat u 100% tevreden bent.

  Wilt u meer weten, heeft u vragen, bent u benieuwd naar een vrijblijvende offerte of wilt u een bezoek aan onze showroom plannen? Aarzel niet om contact op te nemen en laat u nog meer inspireren door Geldersche Houtbouw.

  Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten tuinhuis aan

  Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten tuinhuis!

  Wij begrijpen dat het kiezen van het perfecte tuinhuis een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw tuinhuis aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

  Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

  Stap 1 van 2

  Afmetingen
  Sleep bestanden hierheen of
  Max. bestandsgrootte: 64 MB.

   Geeft ruimte. Voor elkaar. Om te genieten.

   Realistische visuals
   Realistische visuals
   Het eindresultaat is tekenend voor u.
   3000+ gebouwen
   3000+ gebouwen
   Deze ervaring telt door in ieder project.
   Hoge bouwsnelheid
   Hoge bouwsnelheid
   Moderne, gecontroleerde productie.
   Hoge waardering
   Hoge waardering
   Een 9+ door meer dan 900 klanten.