Tuinhuis glas | Geldersche Houtbouw

Tuinhuis glas

Voordelen van een nieuwe tuinhuis met glazen (schuif)wanden

Zowel esthetisch als praktisch gezien biedt een tuinhuis met glazen wand waarde.

Een tuinhuis met glazen wand, een tuinhuis met schuifpui of een glazen tuinhuis, allemaal benamingen voor hetzelfde, prachtige bouwwerk. Want u weet vast wel waar we het over hebben; het tuinhuis met glazen pui mag er zeker zijn. Dit om meerdere redenen! Laten we daar eens op inzoomen. Zo kunt u beslissen of een glazen tuinhuis iets voor u is.

TIP: Wilt u een glazen tuinhuis bouwen? Bij Geldersche Houtbouw werken we volledig op maat. We kunnen de glazen pui / wand precies inrichten zoals u dat wilt.

Tuinhuis met glaswand: voordelen

Tuinhuis met glaswand: voordelen

Met een tuinhuis met glas kunt u letterlijk alle kanten op. U kijkt uit op uw tuin waar u maar wilt. In veel gevallen wordt gekozen voor een (deels) glazen schuifpui. Hieronder zoomen we in op de voordelen van het glazen wand tuinhuis.

1. Altijd het mooiste uitzicht op uw tuin

1. Altijd het mooiste uitzicht op uw tuin

Vertoeft u graag midden in de natuur? Een glazen tuinhuis in uw tuin zorgt ervoor dat u zelf kunt bepalen waar u precies uitzicht op wilt hebben. Zo kunt u alleen aan de voorkant glas laten zetten, maar aan de zijkanten is ook zeker een goed idee. Dankzij de glazen wanden geniet u van een panoramisch uitzicht, tijdens regen en zonneschijn.

2. Meer ruimtelijkheid in de tuin

2. Meer ruimtelijkheid in de tuin

Het glaswerk van het tuinhuis zorgt tevens voor ruimtelijkheid vanuit twee kanten. Zo zorgt een tuinhuis met glazen wand voor uitzicht, wat dus als u binnen zit voor ruimtelijkheid zorgt. En bent u buiten, dan kijkt u door de ramen heen, waardoor het tevens lijkt alsof u tuin groter is ten opzichte van dichte wanden.

3. Tuinhuis glas voor natuurlijke lichtinval

3. Tuinhuis glas voor natuurlijke lichtinval

Glas zorgt er ook voor dat er natuurlijk licht kan binnenvallen. Veel mensen zijn daar gek op! Laat het stralende zonnetje maar komen en geniet maximaal. Door het zonlicht ontstaat een warme, heldere en uitnodigende ruimte. En dat maakt de behoefte aan kunstmatige verlichting kleiner. Een fijne omgeving om te ontspannen!

4. Verwarming door de zon

4. Verwarming door de zon

Een tuinhuis staat buiten en kan flink afkoelen, zelfs als deze goed geïsoleerd wordt. Door het zonnetje dat binnenvalt gaat de temperatuur omhoog. Vaak is dat erg aangenaam zitten, omdat het dan niet te warm en ook niet te koud is. En zodra de temperatuur flink oploopt heeft u baat bij het volgende glazen tuinhuis voordeel.

5. Tuinhuis glazen schuifwand voor afkoeling

5. Tuinhuis glazen schuifwand voor afkoeling

Zoals benoemd kan het ook flink warm worden door het zonnetje. Het glazen schuifwand tuinhuis biedt uitkomst. Want om die hitte te laten ontsnappen zet u simpelweg de pui open en laat u de frisse lucht doorwaaien. Zodra het weer wat afkoelt kunt u de glazen schuifdeur simpelweg weer dicht doen. Dat maakt de tuinhuis pui een goede keuze in ieder seizoen.

Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten tuinhuis aan

Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten tuinhuis!

Wij begrijpen dat het kiezen van het perfecte tuinhuis een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw tuinhuis aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

Stap 1 van 2

Afmetingen
Sleep bestanden hierheen of
Max. bestandsgrootte: 64 MB.
  6. Glazen schuifdeur tuinhuis is functioneel

  6. Glazen schuifdeur tuinhuis is functioneel

  U kunt uw tuinhuis voor tal van doeleinden gebruiken. Bent u gek op loungen, dan geniet u met vrienden en familie van een lekkere borrel. Trekt u zich graag terug met een boek of puzzel? Ook dat kan. Klussen? Ja hoor! Of heerlijk dineren met het hele gezin. Ook voor schilderen en muziek maken kunt u dit bouwwerk gebruiken.

  7. Inspirerend omgeving om te werken

  7. Inspirerend omgeving om te werken

  Hierboven hadden we het al over de functionaliteiten van het tuinhuis met glazen schuifwand. U kunt het bouwwerk zelfs gebruiken als tuinkantoor. Installeer een bureau en plof neer met uw laptop. Uit meerdere onderzoeken komt naar voren dat uitzicht op de natuur en een groene omgeving, zorgen voor meer inspiratie en concentratie. Ideaal!

  8. Tuinhuis glas ziet er mooi uit

  8. Tuinhuis glas ziet er mooi uit

  Hadden we al gezegd dat een tuinhuis van glas er gewoon geweldig uitziet? Natuurlijk moet u af en toe een sopje over de ramen halen, maar daarna blinkt uw tuinhuis met glazen pui als nooit tevoren. Veel mensen vinden de tuin mooier als er een glazen tuinhuis in staat en het past bij vrijwel iedereens smaak. Het tuinhuis is stijlvol, dag in en dag uit.

  9. Tuinhuis met glaswand vermeerdert huiswaarde

  9. Tuinhuis met glaswand vermeerdert huiswaarde

  Een tuinhuis bouwen op uw perceel zorgt normaliter voor een waardestijging. Daar heeft u natuurlijk pas iets aan bij verkoop, maar tot die tijd geniet u zelf van uw prachtige en functionele bouwwerk. Wat we eigenlijk willen zeggen, is dat een tuinhuis ook een investering is. Ook als u op korte termijn wilt verhuizen kunt u er veel baat bij hebben.

  10. Glas is tijdloos en past altijd en overal!

  10. Glas is tijdloos en past altijd en overal!

  Een tuinhuis met glazen wand is mooi, daar zijn velen het over eens. Het is tijdloos en het komt goed tot zijn recht in vrijwel iedere tuin. U kunt uw glazen tuinhuis op tal van manieren af laten werken, in de gewenste vorm, omvang en met een plat dak of puntdak. Interesse in persoonlijk advies voor het ontwerp in uw tuin? Geldersche Houtbouw staat voor u klaar.

  Tuinhuis met glazen wand? Geldersche Houtbouw!

  Tuinhuis met glazen wand? Geldersche Houtbouw!

  Bent u enthousiast over het glazen tuinhuis met schuifpui? Dat kunnen we ons goed voorstellen bij Geldersche Houtbouw! Nu alleen nog beslissen hoe u uw nieuwe, glazen tuinhuis precies wilt inrichten. Groot, klein, vierkant, rechthoekig, met schuin of plat dak? Komt u eens gezellig langs in onze showroom. Hier ziet u voorbeelden en krijgt u een goed beeld bij de mogelijkheden. 

  Spreekt het u aan? Dan gaan we aan tafel zitten om aan de slag te gaan met uw eigen tuinhuis ontwerp. Meer weten? Plan direct uw afspraak in onze glazen tuinhuis showroom of neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte of vragen.

  Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten tuinhuis aan

  Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten tuinhuis!

  Wij begrijpen dat het kiezen van het perfecte tuinhuis een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw tuinhuis aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

  Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

  Stap 1 van 2

  Afmetingen
  Sleep bestanden hierheen of
  Max. bestandsgrootte: 64 MB.

   Geeft ruimte. Voor elkaar. Om te genieten.

   Realistische visuals
   Realistische visuals
   Het eindresultaat is tekenend voor u.
   3000+ gebouwen
   3000+ gebouwen
   Deze ervaring telt door in ieder project.
   Hoge bouwsnelheid
   Hoge bouwsnelheid
   Moderne, gecontroleerde productie.
   Hoge waardering
   Hoge waardering
   Een 9+ door meer dan 900 klanten.