Schuur inspiratie, ideeën en foto’s | Geldersche Houtbouw

Schuur inspiratie, ideeën en foto’s

Laat u inspireren door de schuur mogelijkheden van Geldersche Houtbouw.

Wilt u een schuur bouwen in de tuin, om wat extra ruimte te hebben? Maar weet u nog niet precies hoe u die schuur van binnen en buiten het beste kunt inrichten? Bij Geldersche Houtbouw hebben we door de jaren heen al flink wat schuren vervaardigd. En we delen graag onze kennis en ideeën met u! Zo kunt u zelf schuur inspiratie opdoen. 

TIP: Heeft u al wel wat in gedachten en wilt u dit verder ontwikkelen? Neem contact met ons op voor een persoonlijk adviesgesprek.

Schuur inspiratie in de showroom!

Schuur inspiratie in de showroom!

De beste plek om schuur inspiratie op te doen, is in de showroom. Hier ontdekt u tal van bouwwerken, waar u ook écht door de deur kunt stappen, uit het raam kunt kijken, een plekje op een stoel kunt nemen, et cetera. En zo ervaart u de look en feel van uw potentiële schuur. Komt u gerust vrijblijvend naar onze schuur showroom in Kootwijkerbroek en spreek meteen uw wensen door met een van onze enthousiaste schuur experts. Uiteraard ontvangt u op basis van uw wensen ook een indicatie van de kosten.

Schuur foto’s: onze projecten

Om u alvast een beeld te geven bij de mogelijkheden van uw prachtige, nieuwe schuur, delen we een aantal van onze eerdere projecten. Neem een kijkje bij de schuur foto’s en bedenk wat u mooi vindt. Weet dat bij ons de mogelijkheden onbegrensd zijn. Afmetingen naar keuze, andere vormen en kleuren, het kan allemaal. Geldersche Houtbouw is uw adres voor een schuur op maat.

Schuur ontwerpen: hoe doe ik dat?

Schuur ontwerpen: hoe doe ik dat?

Een krachtig ontwerp begint met een sterk schuur idee. Het is daarom prettig als u al een beetje weet wat u wilt. Eventueel kiest u bij Geldersche Houtbouw uw basisontwerp schuur uit, die we vervolgens helemaal naar uw smaak finetunen. Maar wat zijn nu goede schuur ideeën? Om u alvast een voorzet te geven delen we hieronder nog meerdere opties en tips. Doe er uw voordeel mee en laat u inspireren.

Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten schuur aan

Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten schuur!

Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte schuur een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten schuur aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

Stap 1 van 2

Afmetingen
Sleep bestanden hierheen of
Max. bestandsgrootte: 64 MB.
  Indeling schuur: afhankelijk van functie!

  Indeling schuur: afhankelijk van functie!

  Het is van belang om vooraf goed na te denken over waar u uw schuur voor gaat gebruiken. We zoomen in op een aantal functies, zodat u zelf kunt beslissen of u deze mee wilt nemen in het ontwerp. Weet dat combinaties mogelijk zijn. Wie weet komt u wel op extra functies waar u in eerste instantie zelf niet eens aan had gedacht.

  • Klusruimte: veel liefhebbers kiezen voor een schuur om in te kunnen klussen. Uiteraard zorgt u dan voor een grote werkbank met kastruimte.
  • Opbergruimte: zorgen voor (voldoende!) opbergruimte is geen overbodige luxe. Zo kunt u al uw tuingereedschappen en overige spullen opslaan.
  • Loungegedeelte: u kunt uw functionele schuur prima combineren met bijvoorbeeld een schuifpui en loungebank of tafel om aan te eten.
  • Garage: ook kunt u uw schuur laten afwerken met garage voor uw auto, net als voor fietsen, brommers, motoren, et cetera.
  • Hobbyruimte: van een boekje lezen tot het bespelen van een muziekinstrument of een schilderruimte, dit is leuk als u een extra hobby in alle rust wilt uitoefenen.
  Schuur tekenen

  Schuur tekenen

  U kunt bijvoorbeeld uw schuur al eens op papier schetsen, zodat u een beter beeld krijgt bij de inrichting en wat waar moet komen. Neem daarin ook zeker de volgende schuur inspiratie mee en ontdek wat wel en niet bij u past. Wilt u een schuur laten bouwen door Geldersche Houwbouw? Dan maken we een realistisch 3D-ontwerp.

  Laat u inspireren door onze schuur ideeën

  Laat u inspireren door onze schuur ideeën

  Tijd om u van extra schuur ideeën te voorzien! We benoemen een aantal creatieve tips die uw schuur net dat beetje comfortabeler, praktischer of mooier maken!

  Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten schuur aan

  Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten schuur!

  Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte schuur een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten schuur aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

  Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

  Stap 1 van 2

  Afmetingen
  Sleep bestanden hierheen of
  Max. bestandsgrootte: 64 MB.
   Dak van uw schuur afwerken

   Dak van uw schuur afwerken

   Bij een schuur maakt u de keuze tussen een plat dak en een schuin dak. Dat dak kan vervolgens weer bekleed worden met pannen die aansluiten bij de stijl van uw woning. Zelfs een rieten dak is een optie. Bovendien kunt u kiezen of u voor een dicht plafond of open nok gaat. Wie weet gaat uw voorkeur uit naar een plat dak met deels glazen doorkijk.

   Materiaal van uw schuur kiezen

   Materiaal van uw schuur kiezen

   U kiest uit tal van materialen voor het ontwerp van uw schuur. Populair is de houten schuur, omdat hout vaak goed past bij de omgeving van dit vrijstaande gebouw in uw achtertuin. Dit kunt u vervolgens weer in de gewenste kleur laten bewerken. Of kies voor Zweeds rabat, de blokhutstijl, met over elkaar geplaatste horizontale planken. Een schuifpui zorgt voor een prachtige lichtinval en is een nog eens praktisch in ieder seizoen!

   De juiste verlichting

   De juiste verlichting

   Ook verlichting is iets om over na te denken. Denk aan extra fel licht bij uw werktafel, en wat zachter en sfeervoller licht bij het loungegedeelte. Voor de buitenlamp kunt u bijvoorbeeld voor een model op zonnepanelen kiezen.

   Vraag direct een vrijblijvende offerte voor uw nieuwe houten schuur aan

   Bent u enthousiast geworden en benieuwd wat Geldersche Houtbouw voor u kan betekenen? Vraag nu een vrijblijvende offerte aan voor uw nieuwe houten schuur!

   Wij begrijpen dat het kiezen van de perfecte schuur een belangrijke beslissing is, en we willen u graag helpen bij elke stap van het proces. Met onze jarenlange ervaring en vakmanschap zorgen we ervoor dat uw houten schuur aan al uw wensen voldoet, of het nu gaat om extra opbergruimte, een gezellige buitenlounge of een multifunctionele werkruimte.

   Laat ons weten wat uw ideeën zijn, en ons team staat klaar om een op maat gemaakte offerte voor u samen te stellen. Wacht niet langer en laat uw tuindromen werkelijkheid worden met Geldersche Houtbouw!

   Stap 1 van 2

   Afmetingen
   Sleep bestanden hierheen of
   Max. bestandsgrootte: 64 MB.
    Spullen en gereedschap opbergen schuur

    Spullen en gereedschap opbergen schuur

    Creëer voor uzelf een prachtige gereedschapswand, dat ziet er erg gaaf uit! Maak ophangsystemen, en zet zelfs een koelkast neer om er uw eigen man cave (of vrouw cave) van te maken. Richt een fitnessgedeelte in, zet een hangtafel neer of maak een speelruimte voor kinderen. Plaats een bureau zodat u uw schuur ook als tuinkantoor kunt gebruiken. Heeft u een hond? Richt dan een mooi plekje in voor uw trouwe viervoeter. 

    Oude schuur opknappen

    Oude schuur opknappen

    Heeft u een hele oude schuur? Dan kunt u onze schuur ideeën gebruiken om uw oude schuur op te knappen. U kunt er daarnaast voor kiezen om deze volledig te laten vervangen door een houten schuur op maat. Daarvoor bent u bij Geldersche Houtbouw aan het goede adres. Vraag gerust een vrijblijvende prijsopgave aan.

    Schuur ontwerpen en bouwen? Geldersche Houtbouw!

    Schuur ontwerpen en bouwen? Geldersche Houtbouw!

    Er zijn natuurlijk nog veel meer schuur ideeën. We hopen in ieder geval dat de schuur foto’s en tips u al een beter beeld hebben gegeven van wat u precies wilt. Interesse in persoonlijk advies? Kom dan langs in onze schuur showroom en ga voor een maatwerk schuur die tot in de kleinste details aansluit bij uw wensen. Neem contact met ons op voor meer informatie, vragen, een vrijblijvende offerte of voor het maken van een showroom afspraak.

    Geeft ruimte. Voor elkaar. Om te genieten.

    Realistische visuals
    Realistische visuals
    Het eindresultaat is tekenend voor u.
    3000+ gebouwen
    3000+ gebouwen
    Deze ervaring telt door in ieder project.
    Hoge bouwsnelheid
    Hoge bouwsnelheid
    Moderne, gecontroleerde productie.
    Hoge waardering
    Hoge waardering
    Een 9+ door meer dan 900 klanten.